top of page

DOBRE IMPREZY przedszkolne

Nasze przedszkole spotkania w szerszym, rodzinnym gronie to przede wszystkim okazja do przeżycia wspólnie jakieś przygody.

Ale też do porozmawiania nie tylko o przedszkolnych sprawach i w ogóle do lepszego poznania się....

RUNMAGEDDON (PROJEKT CZŁOWIEK)

DOBRE Przedszkole i Fundacja NEVER EVER GIVE UP z okazji Dnia DOBREJ RODZINY oraz zakończenia przedszkolnych zajęć edukacyjnych PROJEKT CZŁOWIEK przygotowały imprezę sportową RUNMAGEDDON.

W wersji dla przedszkolaków, choć formuła okazała się dużo pojemniejsza. Oczywiście wszystko było przygotowane na poważnie: przeszkody wykopane, woda napuszczona. Na starcie czekały pakiety startowe z numerami a na mecie dla każdego pamiątkowy medal...

VIDEO 5 MINUT

ZIELONE PRZEDSZKOLE

ZIELONE PRZEDSZKOLE to specjalna dwudniowa wycieczka.
Tak, tak - z noclegiem. Oprócz zajęć edukacyjnych to też świetny czas na integrację, naukę samodzielności i zarazem współdziałania.
Dla wielu przedszkolaków to pierwszy nocleg poza domem w ogóle - staramy się by był też najlepszy!

 

VIDEO 9 MINUT

SZLACHETNA PACZKA

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE zdominował nasz cel czyli akcja na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI - aukcja przeszła nasze najśmielsze marzenia i już podczas imprezy wiedzieliśmy, że wszystkie potrzeby zostaną zaspokojone. W trakcie aukcji każdy wziąć udział w świątecznej sesji foto z której wyprodukowaliśmy dla każdego karty pocztowe. Dla dzieciaków przygotowane były warsztaty świąteczne by nie nudziły się, kiedy rodzice zawzięcie licytowali fanty. 
 

GALERIA 18 ZDJĘĆ

NOCOWANKA czyli noc w... przedszkolu

Noc w przedszkolu? To dopiero przygoda!
A najlepsze jest to, że za każdym razem inna: POD KSIĘŻYCEM połączona z obserwacją księżyca przez teleskop, albo NA DZIKIM ZACHODZIE lub W DŻUNGLI gdzie podczas noclegu w zagubionej w buszu wiosce głośne małpy nie dają spać..
Tak, tak, zabieramy tam dzieci po to, by do domu wróciły dopiero nad ranem! Rodzice też są zadowoleni.

 

GALERIA 20 ZDJĘĆ

ROWEROWY DZIEŃ DOBREJ RODZINY

Sportowy styl Dnia DOBREJ Rodziny staje się powoli tradycją - tym razem w rowerowym stylu - znów przy pomocy Fundacji Never Ever Give Up. (przy okazji podziękowania dla pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sękocinie za gościnę!)

VIDEO 3 MINUTY

PIŁKARSKI DZIEŃ DOBREJ RODZINY

Tym razem spotykamy się na hali Centrum Sportu w Raszynie, by pograć w piłkę i po prostu chwilę być ze sobą - wszyscy.
Pretekstem jak co roku są dni Mamy i Taty czyli w DOBRYM Przedszkolu Dzień DOBREJ Rodziny. Zawsze na sprotowo!

VIDEO 3 MINUTY

BIEG DOBRY 2021

Ponieważ pandemia uniemożliwiła nam wspólną sportową imprezę, zorganizowaliśmy wraz z Fundacją Never Ever Give Up charytatywny bieg ze wspólnym... celem. W sumie w BIEGU DOBRYM wzięło udział 33 „drużyny”! Ponieważ oprócz zakładanego chodzenia i biegania pojawiły się także inne aktywności, by było sprawiedliwie, postanowiliśmy rozdać nagrody za najlepszy dystans, ale w trzech kategoriach: BIEGANIE / CHODZENIE, JAZDA NA ROWERZE oraz inne sposoby przemieszczania się czyli KAJAKARSTWO...

Osiągnięte dystanse wyglądają następująco:

BIEGANIE – 173,15 km, KOLARSTWO – 91,24 km, KAJAKI – 4,15 km

Rozdanie nagród nastąpiło oczywiście w DZIEŃ OJCA.

GALERIA 7 ZDJĘĆ

BAL NA OLIMPIE (PROJEKT MITOLOGIA)

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowaliśmy bal karnawałowy. Bal na... Olimpie.
Wydaje nam się, że temat herosów oraz wszechmocnych bogiń, który poruszaliśmy na zajęciach Projektu Mitologicznego w zeszłym semestrze doskonale zgrał się z tym świętem.
Bo kimże są dla dzieci dziadkowie i babcie?

Częścią każdego balu są oczywiście konkursy - to krótki filmik z jednego z nich - oto jaka była zabawa!

VIDEO 0.5 MINUTY

ZAKOŃCZENIE ROKU... do posłuchania...

"Po to, byście nie zapomnieli o nas przez wakacje, każdy dostanie do domu, na specjalnie wydanej płycie, te czytane przez nas wiersze!"

Przez cały rok to dzieci przygotowywały występy, więc żeby było sprawiedliwie, dziś największy stres ma kadra, bo to ona występuje na scenie czytając gościom wiersze - takie to jest przewrotne zakończenie przedszkolnego roku...

GALERIA 12 ZDJĘĆ

SPORTOWY DZIEŃ DOBREJ RODZINY 2022

Uff, pogoda była jak na zamówienie i chyba... udało się!!!

Mamy nadzieję, że biorąc udział w tak różnorakich konkurencjach, bawiliście się dobrze.

Fantastyczne drużyny - były, współdziałanie - było, rywalizacja - była, emocje sportowe - były, nagrody dla najlepszych - były. Na koniec: rozrywka w postaci piłkarskich rozgrywek – była!

Ale przede wszystkiM mogliśmy to zrobić razem! Nareszcie!

GALERIA 17 ZDJĘĆ

KOSMICZNE PASOWANIE NA DOBREGO PRZEDSZKOLAKA

Co roku zapisujemy do przedszkola kilkanaście nowych dzieci. I co roku witamy je i przyjmujemy w poczet DOBRYCH Przedszkolaków w innej formule. Dzięki temu nasze "pasowania na przedszkolaka" to nie rutyna, a niespodzianka i przygoda - w 2022 roku przygoda w kosmosie...

GALERIA 17 ZDJĘĆ

bottom of page